Chybí zde Váš oblíbený blog? PŘIDEJ HO!!

Vítejte aneb První slova šéfový

26. srpna 2011 v 19:23 | Amaran |  Novinky
Tento blog a i projekt jsem převzala po původním majiteli - Dark Knight. Jeho skvělý nápad vytvořit blog plný odkazů na jiné blogy však narazil na překážky. Možná to bylo nedostatečným propracováním, možná za to mohla špatná propagace nebo za to mohlo i to, že by se sem blogeři měli hlásit sami. Nevím. Každopádně bych se tímto s ním chtěla rozloučit a popřát mnoho štěstí při dalších výtvorech, v životě a i při blogování. Je škoda, že končíš.

S jeho odchodem však přicházím i já - Amaran. Původně jsem měla spolupracovat na tomto projektu. Pomohla jsem udělat design, vymyslela kategorie a začala se připravovat na svůj budoucí úkol. Bohužel se to krapet zvrtlo a já chtěla skončit. Hlavním důvodem bylo, že jsem s původním plánem nesouhlasila. I sám Dark Knight si to zřejmě uvědomil a nakonec mi ho přenechal a tím začíná i celá změna blogu.

V prvé řadě plánuji lehce předělat tento projekt a to si rozdělím do několika částí:
  1. Předělat původní článek na přijímání blogerů. Od teď se nebudete přihlašovat, ale můžete sem hodit jakékoli blogy, které vás zaujali a měli by zde být.
  2. Dále začít sepisovat blogy, které poté rozdělit do kategorií. Začala bych těmi nejznámějšími s největší návštěvností a postupně se propracovala přes své oblíbené blogy k různým klubům (AK, Klub Snílků, Autorská tlupa, Stále kvalitní…)
  3. Později sehnat spolupracovníky a někoho, kdo vyrobí design.
To jsou mé první úkoly a mé první věty. Ráda bych také přivítala všechny, kdo sem zavítají, a přeji, aby zde našli blogy, které hledají.

AMARAN

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dark Knight Dark Knight | Web | 26. srpna 2011 v 20:32 | Reagovat

děkuji za milé rozloučení :-)Taky ti přeji hodně úspěchů

2 Polgara Polgara | Web | 18. září 2011 v 13:45 | Reagovat

Za tenhle blog děkuji, je to dobrý nápad a doufám, že se vám ho podaří rozjet :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama