Chybí zde Váš oblíbený blog? PŘIDEJ HO!!

Po měsíci působení...

30. září 2011 v 23:59 | Amaran |  Novinky
Tento blog již funguje přes měsíc, takže by bylo možná hezké k tomu něco málo říct. Co jsem zjistila, čeho jsem si všimla a tak podobně. Přeci jen vést tento blog není hračka a těmito několika slovy bych vás také chtěla o něco požádat, ale to až později. Nejdříve takový menší úvod.

Původně jsem z tohoto projektu měla různé pocity. Trochu i strach, neboť jsem netušila, jak budou blogeři reagovat na moje komentáře. Poté jsem také myslela, že budu mít více času. Bohužel. Škola mě ubírá i o ten malý kousek, co mi zbývá a navíc mám ještě vlastní blog, který nehodlám nikterak zanedbávat. Ale to jistě většina z vás zná. Proto mě velice potěšilo, když jsem dnes koukla na anketu, ve které již hlasovala 57 lidí. Z tohoto počtu si již dokážu udělat menší představu, jak tento projekt působí na ostatní blogery. Z celkového počtu plných 37 je pro. To mě velice potěšilo. Dále 17 lidí tento blog nepovažuje nijak za výrazný a nezajímají se o něho a pouze 2 blogeři jsou proti. Také v drtivé většině převažují kladné komentáře se vzkazem, že je to doopravdy dobrý nápad. To mě utvrzuje v představě, že mé rozhodnutí bylo správné a nutí mě k tomu, aby se stal ještě lepším. V to můžu prozatím jen doufat a snad tato kladná odezva nepomine a projekt se stane známějším, užívanějším a oblíbenějším.

Co bych dále ráda řekla, tentokráte spíše v negativním smyslu, se týká vašich nabídek. Několik z vás mi napsalo mail, že by mi rádi pomohli. Dobře, potěší mě to, ale musí to být stále. Chci vidět nějaké VÝSLEDKY! Mě nezajímá, zda byste chtěli dělat to či ono, mě zajímá, jak se k tomu postavíte a budete se snažit si u mě šplhnout. Nemůžete zde získat hodně, ale i to málo stojí za to. na kolik zajímavých blogů zde na blog.cz narazím mě udivuje. Můžu se na chvíli pozastavit a podívat se, o čem daný autor píše a poučit se. Proto bych byla ráda, aby mi od teď vaše maily byly platné a vaše touha mi pomoci byla opravdová. To se samozřejmě netýká těch, které mi v komentáři či v mailu již adresy blogů poslali a své slovo dodrželi.

Nyní se dostanu k blogům jaké zde budou. Původně pouze blogy z blog.cz. Pokud však narazíte na doopravdy zajímavý blog udělám výjimku a zařadím ho sem také. To samé platí i u blogů. Automaticky zde nebudou mladší tak 5 měsíců nebo takové začátečnické, ale pokud se sami přihlásíte, zařadím vás. Jsem velice tolerantní a budu se snažit, co nejvíce vám vyjít vstříc. jinak to, že zde nejste může znamenat pouze dvě věci - na váš blog jsem nenarazila nebo se mi zdál moc mladý s maličkým množství článků.

Dále se jedná o kategorie. Začínám mít velké potíže se zařazením a proto pokud máte blog, kde je několik hlavních (např. sport a vaření) zařadím vás do více kategorií. Zároveň bych prosila a všemožné vaše nápady. Moc by mi pomohli se zařazením a blogerům by se lépe hledalo. Začíná v tom být čí dál větší zmatek a i více nejistoty.

Poslední věc, kterou bych zde zmínila je propagace. Nejde mi o tento blog a o velkou návštěvnost, ale o tom, aby tento blog doopravdy za něco stál a blogerům pomohl. Proto by mě potěšilo, kdyby se všichni blogeři podíleli jak na vedení tak i propagaci. Nežádám mnoho a způsob, jak to podáte je na vás. Bylo by vhodné dát si odkaz na blog. tím si toho všimnou vaši přátelé a mezi blogy se to rozšíří mnohem rychleji. Tím sem přijde mnohem více blogerů a je velká šance, že některý zde zanechá vzkaz na zajímavý blog. Když se sem poté přijde někdo podívat má mnohem větší naději nalézt ten pravý blog. Zároveň si i víc lidí otevře odkaz právě na tvoji stránku.

To by bylo asi vše. Svá slova i žádosti jsem řekla a nyní to záleží na vás, jak to půjde dál


AMARAN
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Zdenina Zdenina | E-mail | Web | 4. října 2011 v 14:53 | Reagovat

Držím palce, aby ti nadšení vydrželo i nadále a aby tento projekt měl velkou budoucnost. Na blog.cz už je něco takového potřeba. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama