Chybí zde Váš oblíbený blog? PŘIDEJ HO!!

Další seznam dobrých blogů? Ne tak docela...

12. října 2011 v 20:40 | Amaran |  O projektu
Někteří z vás si možná pomyslí "Další blog se seznamem ´kvalitních´ blogů."… S touhle odpovědí bych zásadně nesouhlasila. Tento blog se možná snaží sehnat zajímavé blogy, ale rozhodně není jeho úkolem dívat se po návštěvnosti, kvalitě designu či jestli tam náhodou nemáte okopírované články, to si řešte u klubů, kde to probírají, ale tohle NENÍ KLUB. Je to seznam blogů.

Na rozdíl od Autorského klubu nebo Top.blog.cz tohle zatím nemá žádnou spojitost s blog.blog.cz nebo snad se správcem celého blogového systému. Dále se nejedná ani o žádné z dalších "shromaždišť" oblíbených blogů. Zde o zařazení sice rozhodujeme my, ale vy máte hlavní slovo a můžete to ovlivnit. Jaký blog nám napíšete, takový zveřejníme a nezkoumáme, zda je nebo není autorský, jestli je nebo není ukončený. Neboť i neaktivní blogy můžou mít velmi velkou kvalitu a čtenáře zaujmout. Jen v opravdu výjimečných případech vás nevezmeme a to z důvodu nově založeného blogu, málo článků nebo špatně napsaná adresa. Samozřejmě vám obratem napíšeme, proč zde nejste a za jakých podmínek byste se v seznamu mohli objevit. Snažím se vám vyjít vstříc a nehledět na to, jaké blogy se líbí zrovna mě. Ne každý máme totiž stejný vkus, a ne každý hledáme stejné druhy blogů.

Ráda bych také upozornila na jeden blog, který mě velice motivoval. Bohužel již pár let není aktivní a spousta blogů je již zrušena. Přesto si dovolím sem dát odkaz - seznamek.blog.cz

AMARAN
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama