Chybí zde Váš oblíbený blog? PŘIDEJ HO!!

Kategorie nebo podkategorie?

16. října 2011 v 12:27 | Amaran |  Novinky
Nedávno mi jeden bloger napsat, že by bylo lepší udělat více podkategorií. Lépe by se poté hledalo a zároveň by se i lépe třídily blogy. Já jsem si jeho radu vzala k srdci. Třeba má pravdu? Možná to pak bude doopravdy vypadat lépe. Tak jsem se do toho pustila a začala třídit. Naštěstí to šlo docela rychle - stačilo udělat pár nových článků, napsat názvy již hotových kategorií a přidat odkazy. jako poslední stačilo smazat staré rubriky.

Pak jsem si ale uvědomila - co když je to jen jedna bezvýznamná vlaštovka? Jedna vlaštovka mezi hejnem špačků? Co když se to třeba jednomu blogerovi bude zdát dobré, ale ostatní mají raději rovnou kategorie? Proto jsem se rozhodla dát do menu oboje a vyberte si - můžete si najet rovnou na příslušnou kategorii nebo si zvolit klikání přes podkategorie.

Stále však nevím - kategorie, podkategorie nebo obojí? Chtěla bych, abyste se zde cítili dobře a proto můžete vybírat i v anketě, co se vám líbí víc, je pro vás snazší a lépe vypadá. Zároveň bych prosila na toto téma i vaše názory, zkušenosti nebo poznámky. Pokud bude drtivá většina na určitou možnost, tu druhou zruším, pokud přibližně stejně nechám obě. Pokud však znáte i třetí možnost a bude zajímavá, nejsem proti.

Takže - vyhledávat nebo rovnou klikat?


AMARAN
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama