Chybí zde Váš oblíbený blog? PŘIDEJ HO!!

Soutěž - Nový design

17. října 2011 v 18:01 | Amaran |  Novinky
Tak milí pravidelní, nepravidelní i náhodní návštěvníci. Možná to také znáte - jste na blogu a nevíte, co dělat. Na vašich oblíbených blozích nic nového, nový článek jste již napsali a nikde nic, co by vás zaujalo nebo nějak upoutalo. Tohle ale možná také nebude pro vás. Sice je v názvu "Soutěž", ale nepočítejte žádné soutěže o nejlepší blogy, nějaké bleskovky nebo dokonce odpovídat na otázku: "Kdo je na výřezu?". Stejně tak nečekejte odměny v podobě avatarů, ikonek či dokonce diplomů s vaším oblíbeným hercem. Bohužel. Pokud to zde čekáte, máte smůlu, najděte si raději nějaký osobní blog.

A abych to tady uvedla na pravou míru. Čas od času se zde může objevit nějaká soutěž, která se však zatím bude týkat pouze tohoto blogu. Rozhodně zde nebudou žádné otázky ani nic podobného. Většinou se totiž bude jednat o grafickou tvorbu nebo psaní článků. Takže v podstatě spíše těm, co doopravdy mají čas, baví je to, mají jisté zkušenosti a nevadí jim nějak pomoci.

A co bude tou odměnou? Snad jen dobrý pocit, že jste udělali dobrý skutek. Pokud váš výtvor zvítězí, bude v novém článku poděkování a klidně o vás i něco napíšeme. Ale nyní zpět k dnešní soutěži.

Dnes se bude jednat o design. Tento je takový celkem rychlý bez výrazného podtržení. Alespoň podle mě. Něco, co zvládne amatér jako já a nemusí se s tím moc dlouho párat. Zpočátku jsem ani netušila, jak se tento blog ujme a tak ani nežádala nikoho o radu. Nyní bych však potřebovala vaší pomoc. Ráda bych tento vzhled změnila, aby to vypadalo již jako kvalitní blog, na který by se blogeři rádi vraceli. Udělala bych to sama, ale nemám potřebný talent a nyní ani čas. Tak co, dokázali byste to udělat?


Prosila bych poslat vaše návrhy vzhledů na tento mail: katalognablog@seznam.cz a to nejlépe jako JPG obrázek.

A jaké jsou mé požadavky?
  • Barvu, písmo a dodatečné obrázky si můžete vybrat sami podle vašeho názoru a představ
  • Aby vzhled byl znatelně odlišný od AK nebo Srdce blogu
  • Jako nadpis - Katalog blogů
  • A dole prosím to, co tam je nyní.
Jsem velmi nenáročná, neboť vím, že každý vzhled má něco do sebe a ne každý to dokáže udělat podle představ žadatele.

A jak to bude probíhat? Poté, co mi pošlete vaše návrhy je zde zveřejním a nechám hlasovat. Vítěze poté kontaktuji a je na něm, jestli si to mám nastavit sama (v tom případě prosím PŘESNÉ instrukce) nebo mu dám heslo, aby to nastavil on. Samozdřejmě případné dotazy pište do komentáře nebo i k vašim mailům.

Moc děkuji a přeji mnoho štěstí při vytváření vašich návrhů.

AMARAN
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama