Chybí zde Váš oblíbený blog? PŘIDEJ HO!!

Nový člen - MAKY.OREL

30. srpna 2012 v 17:34 | MAKY.OREL |  Novinky
Vážení návštěvíci,

s radostí bych vám představila dalšího člena našeho týmu sídlící na této stránce zkusdess.blog.cz. Jedná se o blogerku, která toho již pro tento blog udělala mnohé po grafické stránce, ale teprve dnešním dnem se stává oficiální designérkou pro tento Katalog Blogů. Vítám ji a předávám slovo:


Jelikož se oficiálně stávám malým nenápadným, ale v podstatě podstatným členem týmu Katalogu blogu, je, myslím (a myslí si to i Amaran, která mě požádala), čas, konečně se vám, drahým návštěvníkům a čtenářům, představit.

Má přezdívka, která se občas prokouše i do reálného života, je MAKY.OREL. Je stará jako Metuzalém, ale vzala jsem ji za vlastní a její předělání na nějaké epické minimálně trojjmenní jako z fantasy filmu se tedy konat v budoucnu nebude. Nuže doufám, že jste si na ni zvykli. Jestli ne, čas to napravit - asi ji teď budete vídat častěji.

Za touhle internetovou anonymní skořápkou se schovává duše mírně workoholického dívčího tvořitele čehokoli od fotek, po kresby, literaturu, až k té grafice, která se stala součástí Katalogu blogů. A aby se tyhle mé koníčky neválely v šuplících a na zálohovaných cd, založila jsem si dnes už dva blogy, kde všechnu tvorbu prezentuji. Zvědaví možná už vědí, je to: flora-fauna-foto a její sestřička zkusdess. Obě stále čilé a k světu s pravidelným přísunem novinek z mého světa.

A něco více o mně ve zkratce? Trpělivá, celkem milá, živá občas až cholerická, prý vtipná. Nesnáším nudu, nudné lidi a nekonečné seriály, co běží večer na nově a primě. Jinak jsem ale na venek při prvotních setkáních s neznámými lidmi poněkud tichá, nezajímavá, průměrná dívka od vedle se sklonem k slzám kvůli zdánlivě nepochopitelným věcem. Ovšem do roka a do dne, když se odhodláte mě poznat, pochopíte, že jsem úplný opak. A ti, co mě znají, to zatraceně dobře vědí.

Jsem krom toho všeho taky milovníkem krásna, umění, dobré četby, oduševnělých a vtipných pořadů a filmů, skvělého jídla a fajnového zlevněného oblečení. Miluju zvířata ve všech svých formách, hlavně těch šupinatých, opeřených a chlupatých. Sama jsem vlastnila milého psíka, několik morčat a vůbec nepočítám, o kolik zvířat jsem se kdy starala. A pak jsem taky čerstvý vysokoškolák, který prošel osmiletým gymnáziem, sic s jistou úhonou, ale živý.

To všechno jsem já a čím novým přispěju do Katalogu, to už možná brzy sami uvidíte. Bude se na co těšit (až to tedy dám dohromady…). Kdo už tuší, možná tuší správně. No, od čeho jsem taky ten grafik, ne?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Deny Deny | E-mail | Web | 31. srpna 2012 v 9:18 | Reagovat

Tak tě tu vítám :D
Je suoer, že už jsi členem týmu oficiálně ^^
Máš úžasnou grafiku C:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama