Chybí zde Váš oblíbený blog? PŘIDEJ HO!!

Nový člen - Narrateur

31. srpna 2012 v 15:45 | Amaran |  Novinky
Vážení návštěvníci,

ráda bych vám představila nového člena našeho týmu, Narrateura, který má na starosti gramatickou a češtinářky správnou úpravu textů. Snad se zde již nebudeme muset trápit velkými hrubkami a předávám slovo Narrateurovi. Ode mě uslyšíš již jen: "Vítej v Katalogu."Ahoj, zdravím vás všechny. Mé jméno je Roman, v blogovém světě Narrateur a je mi vlastně úplně jedno, jak mě budete oslovovat. Mým prvním úkolem na KB je představit se, takže jdeme na to:

Jsem racionální snílek s hlavou v oblacích, veselý trpitel a smutný šprýmař. Jako správný bohém miluju ženy, pití a zpěv, čemuž jasně odpovídá můj morální cynismus. Jsem tichý výřečník, společenský samotář, šťastný smolař, horal věčně ztracený na přesně značených turistických trasách, zodpovědný flegmatik, upovídaný tajnůstkář, něžný bouřlivák, stydlivý suverén, realistický filozof, zcela normální vědec a beznadějný romantik. A co víc, ke všemu jsem cvok!

Bloguju na této adrese http://narrateur.blog.cz/ a to z důvodu "pár teček". Zabývám se literaturou a vším, co s ní alespoň v jádru myšlenky souvisí, protože je to vlastně moje práce, kterou vykonávám na "pár teček". Takže já myslím, že je všechno jasné a můžeme dál.

Chci být součástí týmu KB, protože se mi projekt líbí a myslím, že dokážu přispět k jeho vývoji. Budu provádět korekturu textů, takže vlastně kontrolu pravopisu, interpunkce, malých a velkých písmen, slovosledu a všech ostatních češtinářských zákonitostí. Budu se snažit pozvednout úroveň článků a to třeba ze začátku tím, že je začnu zarovnávat "do bloku". Každopádně bych chtěl, abyste veškeré připomínky v tomto směru směřovali jen a pouze na mě, protože je to moje práce a tak bych měl taky nést patřičnou odpovědnost.

Takže zatím ahoj, váš korektor.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lisi Lisi | Web | 31. srpna 2012 v 17:02 | Reagovat

Katalog získává hodně profesionální podobu, gratuluji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama