Chybí zde Váš oblíbený blog? PŘIDEJ HO!!

Omluva, vyjasnění a další věci kolem toho

6. srpna 2012 v 8:40 | Amaran |  Novinky
Vážení návštěvníci,

v prvé řadě bych ráda nejdříve řekla jeden z Murphyův zákonů o telefonu: "Pokud jsi stále na mobilu a máš ho zapnutý, nikdo tě nepotřebuje. Jakmile ho někde zapomeneš nebo se vypne, okamžitě tě začnou všichni shánět." Proč zrovna tento? Přesně tohle se mi stalo s blogem. Mohla jsem na něm být klidně non stop a o komentář bych nezavadila a nyní? Nejen velké množství "přihlášek", ale objevila se dokonce jedna záhada... Že by ufouni?


Záhada ohledně ikony vyřešena
OMLOUVÁM SE. Labandě i Puff. V té době jsem toho měla krapet hodně a měla jsem za to, že mi Puff poslala ikonu také na mail, jako Labanda. Ale jak jsem chvátala, již jsem si neotevřela Labandin odkaz a rovnou pod ikonu, v domění, že to je ona, hodila její jméno. Takže ještě jednou se omlouvám.

Zde je již JEJÍ ikona a v článku je to opraveno také.Labanda© z blogu labandasjana.blog.cz

V článku můžete hlasovat i o hezčí animační ikonu. Zde v menu budou asi obě, ale ráda bych znala váš názor. Hlasovat můžete ZDE.


Cca 22 "přihlášek"
Jelikož si během mé nepřítomnosti stačilo podat 24 lidí přihlášku, budou se články s Nejnovějšími blogy objevovat už dvakrát v týdnu - a to zřejmě v Pondělí a ve Čtvrtek. Jak jsem již říkala, nechci na vás hodit třicet blogů s pocitem "sněste si to", ale byla bych jen ráda, kdybyste si to prošli a to v malém množství blogů jde mnohem lépe.
Ale nemusíte se bát. I kdyby tu bylo mnohem více blogů, jednou se k tomu pořádně dostanu. Když to není hned, tak mě omluvte, přeci jen osobní vytížení je také dost náročné.
Takže dneska by měla a doufám, že to tak i bude, přijít první várka blogů. Jelikož mám již sama nějaké přichystané, zbytek přihlášených bude až ve čtvrtek.

Totéž platí pro ty, co se mi hlásí, že by se chtěli stát součástí našeho týmu. Během dneška vyredukuji všechny přihlášky, abych vešla s čistým štítem. Takže, přestože je tam několik přihlášek a máte pocit, že VY máte smůlu, neházejte flintu do žita. Nechávám si je tam delší dobu, abych měla kontakt rychle po ruce. Takže pokud si myslíte, že tento blog vám za to stojí a zaslouží si i vaši pomoc, čekám až se ozvete.


A nyní jedna malinká...
...otázka pro vás
Poslední dobou přemýšlím, zda má jít tento blog také na FB, co myslíte?
Byla by to práce pro mě navíc a otázkou je, zda byste toho využili více, než zajet přímo sem na blog či brát odběr novinek. Hlasujte v anketě a vaše názory to rozhodnou. Pište také své vlastní zkušenosti a doporučení do komentáře.


Takže nyní do práce. Uklidnit tento bog a připravit na další akci.
AMARAN
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Houp Houp | Web | 6. srpna 2012 v 11:13 | Reagovat

Já si říkala, že ta záhada se brzy vyřeší ;) se někdy stane, ale naštěstí třetí světová nevypukla. A s těmi Murphyovy zákony máš pravdu, ale někdy to až dohání k šílenství! :D Jinak s tím FB, dneska je to opravdu hodně rozmohlé a pokud by si stránku založila, tak se do ní přidám, ale myslím, že já jsem se sem naučila chodit a FB k tomu nepotřebuji, ale uvidíš jak ostatní ;) pokud stránka bude tak se ráda přidám :)

2 Puff Puff | Web | 6. srpna 2012 v 19:05 | Reagovat

V pohodě, nedorozumění se může stát :))
Jinak s FB je práce asi velká, já stejně vždy přijdu radši na blog... Tak ale na face se může psát apoň třeba něco, kvůli čemu se přeci nebude dělat článek... Třeba, že tu nebudeš, nebo že chystáš článek s novým příjmaním a tak...Takže FB klidně udělej :D

3 Míša Míša | E-mail | Web | 6. srpna 2012 v 20:39 | Reagovat

Určitě bych uvítala stránky na fb :) Je to takové jednodušší. Jinak, tato ikonka je snad nejhezčí, co jsem tu viděla :)

4 Vendy Vendy | Web | 7. srpna 2012 v 12:57 | Reagovat

Já jsem taky ráda, že se záhada vyřešila, tohle mi na Labi nesedělo, ona to nemá zapotřebí, je moc šikovná a tvořivá, a přitom jsem viděla v komentářích, že Puff tenhle odkaz opravdu posílala... takže se vloudila chyba  a vše je vysvětleno. Naštěstí...
K tomu FB - já sice FB nemám, ale myslím, že je to dobrý způsob prezentace. Na FB je přece jen víc lidí... takže bych byla pro to umístění. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama