Chybí zde Váš oblíbený blog? PŘIDEJ HO!!

Výsledky anket pro Katalog

21. srpna 2012 v 15:25 | Amaran |  Analýzy a výsledky
Vážení návštěvníci

již rok zde postupně dávám různé ankety, abych zjistila, jak dále. Nyní bych vám je všechny ráda předvedla a řekla, co se jejich výsledkem zde změní. Již brzy tento blog oslaví své první narozeniny a ráda bych si pro tento den něco připravila. Nejdříve však postupně rozereme ankety a hlavně vaše výsledky.1. Plní tento blog svoji funkci?
Podle mé první ankety, kterou zde zveřejním, ano. Tento blog má za úkol vám pomoci najít zajímavé blogy podle vašich zájmů a podle toho, s jakým zaměřením ho chcete. 31 lidí z 53 nějaký ten blog našlo. Více než polovina. Zbytek se raději spoléhá na vlastní hledačské schopnosti, nic nenašli a 9 blogerů na tento blog nechodí.

Takže shrnuto podtrženo, čekala jsem sice více nadšení, ale na druhou stranu, když se podívám na tato čísla, jsem s tím víc než skvěle spokojená. Jen doufám, že se to tu odrazí i v návštěvnosti či komentářích, než pouze v anketách.2. Jak jste tu spokojeni?
Po úpravě minulého designu, skterým jste nikterak nebyli spokojeni (vlastně ani já), se změnily výrazně výsledky. MAKY.OREL odvedla opravdu skvělou práci, takže z 27. lidí chtějí nějakou tu změnu jen 3. Ještě menší počet lidí (jeden) má způsob zařazování, špatný výběr blogů a celý tento nápad. No, asi jste zde doopravdy vážně spokojeni.


Jediné, co mě uvedlo přemýšlet, bylo těch 8 lidí, kteří by si zde přáli nějakou akci. Předpokládám, že mají stejné myšlení jako já a myslí tím nějakou soutěž, rozhovor, anketu, u které můžou říci svůj názor atd. Něco pro zpestření blogu, aby to nemělo jen funkci výběru blogů. Ale tohle jsem plánovala již delší dobu.3. Mám s tímto blogem pracovat dál?
Pro zajímavost jsem sem dala i anketu, zda bych měla tento blog smazat. Podle vašich komentářů a i ankety to nemusím moc dlouho rozvádět a jen řeknu, že tu zůstanu.4. Rozhovory s blogery
Nerada bych zde hned udělala nějakou akci, která vás nebude bavit a tak jsem to zvolila formou ankety. První možnost - rozhovory s blogery, jste zpočátku docela dost odmítali přes negativní komentáře. V posledních dnech se karta obrátila a spíše tíhnete k odpovědi Ano. Já osobně bych nebyla proti.

Přesto to nemusí být úplný rozhovor, spíše takové představení blogů, které si sami vyberete a pokud s tím autoři budou souhlasit, napíšu pár řádků o nich, o jejich blogu atd.


5. Ankety
Na rozdíl od rozhovorů se ankety ujaly docela dobře. Přesně polovina lidí je pro. Zbytek odmítá nebo je mu to jedno. Já osobně jsem také pro, neboť by to nebylo typické ANO/ NE, ale spíše zaměřeno na určitou problematiku, kde můžete v komentářích říct i své názory. Něco ve stylu "Ptáme se vás" na blog.cz, ale pravidelně a ne tolik rozmanitě.


Takže pokud nebudete proti, mám v budoucnu plán tento "projekt" rozjet. Článek se svým názorem, několik otázek pro vás a pod tím anketa a zbytek je pro vaše komentáře. Ale o tom až v samotném článku.

Čas od času se tu vždy nějaká taková anketa objeví. Vaše rozhodnutí poté ovlivní chod tohoto blogu, ale velkou váhu také dávám komentářům.

AMARAN
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Deny Deny | E-mail | Web | 21. srpna 2012 v 16:46 | Reagovat

Tak to bude super C:
Už se nemůžu dočkat těch rozhovorů

2 Lisi Lisi | Web | 22. srpna 2012 v 18:35 | Reagovat

To seznámení/rozhovor/či jakékoliv jiné pojetí by bylo zajímavé. Přece by to řeklo o daném blogu více než jenom pár klíčových slov a kategorie.

3 Houp Houp | Web | 22. srpna 2012 v 18:36 | Reagovat

Já se jen divím, že blog je tady tak dlouho. Já měla za to, že to je docela novinka a jak vidím, pletla jsem se. :-)
Ty názory lidí jsou dosti odlišné, ale tak to bývá a s tím nic nenaděláme. Ale já přeju, aby blog ještě vzkvétal a byl to blog, kam si lidé budou chodit pro dobré typy na blogy. ;-)  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama