Chybí zde Váš oblíbený blog? PŘIDEJ HO!!

Přidej se k nám

3. září 2012 v 10:37 | Amaran
Chcete se stát součástí našeho kolektivu? Máte možnost. Je to ovšem velice psychicky i časově náročná práce. Je potřeba mít již nějaké zkušenosti s blogování a hlavně je důležitá ochota. Nic za to nedostanete, stejně jako my, co zde pracujeme.

O co se přesně jedná?
Tento blog má za úkol shromáždit blogy z blog.cz a roztřídit je do kategorií. Nic takového zatím na blog.cz není (pokud nepočítám propagaci či zájmy a koníčky) a toto by velmi usnadnilo hledání nových a zajímavých blogů. Kolikrát jsem já sama hledala "Knižní blogy" a nenašla nic pořádného.


Co požaduji
Předem bych požadovala někoho, kdo má s blogem již zkušenosti a bloguje minimálně pár měsíců. Někdo, koho to baví, bere to jako koníček a patří již mezi ty, co tomu rozumí a teprve nezkoumámá jednotlivé funkce. Také příliš mladí blogeři by to měli se mnou těžké. Ráda bych, aby tento blog měl nějakou úroveň a dostal se mezi ty nejlepší.

Chci ještě jednou upozornit, že je to velice náročná práce a proto si to dobře rozmyslete, zda na to máte. Doteď zde nikdo nevydržel dostatečně dlouho, abych mu mohla říct od srdce: "Udělals skvělou práci, škoda že odcházíš". Důvody odchodu jsou různé, to chápu, ale když to takhle udělají všichni? Promyslete si to, zda to zvládnete a nebude vás dlouhodobě nic omezovat.

Pokud zde budete, ale začne vás tlačit škola, čas, rodinné problémy..., ihned mi to oznamte. Pokud o vás neuslyším či neuvidím nějakou akci déle jak měsíc, automaticky vás odstraňuji z kolektivu. Jde o to, že když od vás něco potřebuji, nehnu se z místa, odmítám již čekat do nekonečna a posílat vám maily, zda hodláte pracovat či ne. Jen pro pořádek.
______________________________________________________________________________________________________

Do kterých skupin hledáme?
 • Měsíční kontrola - vaším úkolem bude vždy jednou za měsíc zkontrolovat všechny blogy, zda nejsou zrušené, pozastavené, ukončené či naopak opět aktivní. Pokud vás bude víc, můžete si práci rozdělit podle kategorií.

 • Zařazování blogů - budete zařazovat přihlášené blogy do kategorií podle předem daného systému. Přidávat můžete i své oblíbené či náhodně objevené blogy.

 • Psaní komentářů - Budete odepisovat na otázky, které kladou čtenáři.

 • Psaní článků - vaším úkolem bude psát články o novinkách a změnách na tomto blogu, článek Měsíční kontrola, Nejnovější blogy a vše, co v budoucnosti přijde.

 • Korektura článků- vaším úkolem bude kontrolovat správnost češtiny nebo slovenštiny, hledat a odstranit chyby v článcích. Proč? Někdo nemusí mít českou klávesnici, někomu blbne a jiný zase píše tak rychle, že mu je jedno jestli napíše mně / mě.

 • Ankety - jednalo by se o vymýšlení anket na určité téma, napsat na problematiku určitý názor a sledovat vývoj.
 • Rozhovory - Jednalo by se o rozhovory s přihlášenými blogery. Něco o nich a jejich blogu.
______________________________________________________________________________________________________
Pokud však stále chcete pomoci vytvořit blog, který rozdělí blogy na blog.cz, pošlete mail nebo napište komentář v této podobě:
 1. Přezdívka
 2. Váš blog
 3. Jak dlouho blogujete
 4. Proč se chcete stát součástí našeho kolektivu
 5. Co zde chcete dělat za funkci
 6. Kontakt na vás (mail pokud píšete z jiného, ICQ, Skype a v nejhorším případě FB)
 7. Vaše dodatečné otázky
Mail: Katalognablog@seznam.cz

Přesné informace dostanete, až po zaslání vaší přihlášky, nebo se můžete ptát v komentářích.

Těším se na vaše přihlášky.

AMARAN
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama