Chybí zde Váš oblíbený blog? PŘIDEJ HO!!

Jak pokračuji...

9. dubna 2014 v 0:05 | Amaran |  Novinky
Vážení a milí čtenáři a čtenářky,

Jako důkaz, že to myslím vážně, mám již zaktualizované téměř všechyn rubriky. Chybí mi jen "Tvůrčí blogy" a poté "Myšlenky a názory". Můžete tedy prozkoumat co tam zůstalo a co se změnilo. Zapisovat to nebudu. Je toho dost. To samé nové blogy. Přidám je najednou a články s novými blogy budou již pravidelně od příště. Napíši sem pouze článek, že blogy jsou probrané. Něco je již zde zapsané, ale jsou to jednotlivci.Zároveň pracuji na novém abecedním seznamu. Ty staré smažu a dám nové články, kde bude pouze název blogu, autor a nově i kategorie, do které je zařazen. Zde můžete poté i snadněji zjišťovat, který zde blog je, či není, kontrolovat vaše údaje a pro nás bude snazší i kontrola.

Co se týče ukončených blogů, držím se pravidla 1 roku. A u zařazování pravidla 3 kategorií. Výjimky jsou povoleny :D. Ale pokud jste ve více kategorií, NEMŮŽETE si prostě dát Od A - Z. Jasné? A prosím vás, nemůžete si tam házet co vás napadne.


Než to dodělám mám 2 dotazy - chybí vám nějaká EXTRA kategorie? Něco, co podle vás, by zde nutně mělo být? Nebo se naopak změnit?

A za druhé - plánuji změnit název "Dívčí blogy" na "Krása a zdravý". Vaše názory?

A poslední dotaz - jak byste proboha rozdělili nějak takové ty "články o ničem" jak jim říkám - debaty nad nesmrtelností brouka, téma týdne, myšlenkové pochody... Ať přemejšlím jak přemejšlím, vždycky se všichni přihlásí ke všemu. Nemyslím si že mít všechny blogy v 1 kategorii by bylo dobrý.

Půlnoc, další den a já jdu spát.

P.S. Přes svoje nářky nad touhle nesmyslnou prací, chci všem poděkovat a strpení a zatím (co jsem tak sledovala) věsměs zajímavé blogy a jednoduché zařazení :).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama