Chybí zde Váš oblíbený blog? PŘIDEJ HO!!

Úvod k anketám

28. dubna 2014 v 8:35 | Amaran |  Ankety
Vítejte,

Již dříve jsem zde dělala průzkum, zda mají být zde ankety na různé téma. Kupodivu jste s tím souhlasila a nejvíce byste si přáli "Reakce na dění na blog.cz" a hned v závěsu "Věci související s blogováním". Vše ostatní nedopdlo dobře jako dění ve světě, Stejné téma jako je Téma týdne... Pokusím se tedy kombinovat obojí., podle toho, co se kde bude dít, co mě samotnou zajímá a hlavně podle vašich komentářů. Ty můžete vkládat do tohoto článku.


A jak budou vypadat? Krátký článek, kde shrnu celou situace, poté bude můj subjektivní názor "co se mi na tom nezná/líbí" a nějak to zakončím několika otázkami položených na vás, na které můžete odpovídat. Pod článkem je poté prostor pro vás a vaše komentáře, diskuze, dohady, zkušenosti a nápady. Mažu všechny urážlivé komentáře a ty, co nemají s daným článkem nic společného.

Bohužel pod článek lze vložit jen jednu anketu (alespoň, co jsem si všimla), takže ne vždy to pro vás bude to pravé ořechové. Pokud byste chtěli otázek více, musela bych na nějaké stránce vytvořit dotazník a zde by byl na něj odkaz. Bylo by to pak více "probádanější" daná problematika. Ale záleží na vás, pro nás je to jen další práce navíc. Pokud vám jde více o diskuzi pod článkem, klidě. Hlasujte prosím v anketě. Po uplynutí určité doby (záleží na účasti), bych zveřejnila výsledky - ať už jen u jednotlivých anket, či celý dotazník, spolu s komentářem.

Doufám, že by mohli ankety vycházet pravidelně. Záleží, jak s nimi budete spokojeni a na vaší účasti. Předběžně uvažuji o pátku, ale ještě se uvidí. Prosím hlasujte a piště své názory.


Hodně úspěchů při blogování

AMARAN

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama