Chybí zde Váš oblíbený blog? PŘIDEJ HO!!

Vítejte! Jaké jsou tu změny?

21. dubna 2014 v 23:14 | Amaran |  Novinky
Tak po několika denním a hlavně nočním bděním u počítače, přemýšlením nad tím a tímhle, třídění blogů, nadáváním, modlením a nevím čím dalším... Konečně zveřejňuji článek, kde vás nově a opět vítám.


Poděkování
V prvé řadě bych chtěla poděkovat všem, kdo sem dali své blogy, i těm, kteří přidali své oblíbence.

Všem, kteří mi napsali něco, čímž mě nakopli, že tento blog MÁ cenu. To jsem potřebovala opravdu hodně.

Děkuji i za všechny vaše nápady, které jste mi pod články napsali.
A hlavně za vaši trpělivost.

MAKY:OREL za budoucí nový des. Snad se ho dočkáme.

Neumím psát moc dlouhé slohy. Ale jsem vám doopravdy za vše tohle vděčná. I když to tak možná nevypadá. Ale ráda bych vám řekla některé, možná i důležité změny na tomto blogu:


1. Kategorie
"Dívčí blogy" se přejmenovali na "KRÁSA A MÓDA" - všichni, co tam byli, tam stejně mají většinou články na recenze kosmetiky, o péči pleti, fotky nalakovaných nehtů, doporučení na oblečení atd. Navíc ten název mi byl už dlouho trnem v oku.

Nově bych zde zveřejnila kategorii pro začínající spisovatele. Nejsem si jistá názvem, proto prosím HLASUJTE V ANKETĚ.
A také kategorie "Města a obce", kde mají blogy jednotlivé města a městské části. Ale to až později. A jinak za jakékoliv další návrhy budu vděčná.


2. Abecední seznam
Abecední seznam jsem dost předělala. Dříve zde byli stejné informace jako v jednotlivých kategoriích. Ted menší změna - bud zde pouze adresa blogu, jméno a (nově) KATEGORIE. Tímto si snadno můžete rychle zjistit, zda je váš blog již zařazený.
A pro nás bude jednodušší měsíční kontrola. Takže pokud tam naleznete svůj blog, měl by být zařazený v daných kategorijích. "Měl by být" - protože i mistr tesař se utne, ale jen výmečně :).

Tímto, bych vás chtěla všechny pořádat o nezávaznou kontrolu. Budu ráda, když mi všechny chyby nahlásíte. Nemusíte u toho nadávat, stačí malá poznámka a pokusím se to v co nejkratším čase napravit. Ať už se jedná chybu v gramatice, vašem jméně či kategorii. Kam, to je celkem jedno - bud Nahlaš blog, nebo můžete pod abecední seznam.


3. Zařazování blogů a měsíční kontrola
Co se týče smazaných či ukončených blogů - vše už je upraveno. Nyní nebudu zveřejňovat žádný článek, takže si vše musíte prohlédnout sami. Zařazovat začnu v nejbližších dnech či hodinách :D.

Zařazování bude probíhat stejně jako dřív - ve stejném formátu + nově za každým blogem v závorce bude kategorie.

U měsíční kontroly se také nic nemění. Jen zjišťuji, že čím dál víc blogů se stěhuje. Především na blogspot. Uvidím, zda se to bude nějak promítat i na našem blogu. Pokud vy byste zde i tyto blogy, které "prchají" chtěli mít, napište.


Hodně štěstí v blogování

AMARAN

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anasissis Anasissis | E-mail | Web | 22. dubna 2014 v 12:32 | Reagovat

Ahoj to je opravdu super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama