Chybí zde Váš oblíbený blog? PŘIDEJ HO!!

11 Nejnovějších blogů 19. Týden 2014

7. května 2014 v 16:38 | Amaran |  Nejnovější blogy
Vítejte,

rozhodla jsem se již dnes sem dát zbytek blogů, které straší zv čláku "Přidej blog". Nějak mám lepší pocit, když vidím, že to je provětrané, čisté a připravené na další(nechci vědět kolikátou :D) etapu. Nechávám pouze dva blogy z minulého týdne. Ty přijdou na řadu v neděli, spolu s dalšími, které mi, jak pevně doufám, nabídnete. Ráda si je projíždím.

Jinak tento článek slouží i k tomu, abyste viděla, v jaké "stavu" váš odkaz zde bude. Občas totiž přidám kategorie, jinde naopak dost uberu a nechám pouze "Vše od A do Z". Pokud s čímkoliv nesouhlasíte - napište mi. Samozřejmosti opravím co nejdříve, na zbytku se můžeme v pohodě domluvit.

A nyní přivítejte prosím těchto krásných blogů:christiiinka.blog.cz - "Christiiinka": Zápisky všedního života, téma týdne, úvahy, zajímavosti (Deníky, Myšlenky a názory)

freedom-k.blog.cz - "KaTHulle": hudba, filmy, co mě baví, problémy společnosti, světa, moje názory (Deníky, Myšlenky a názory)

hellie-g.blog.cz - "HellieG": pseudoúvahy, moje kecy, deníček, fotky (Deníky, Myšlenky a názory, Amatérská tvorba)

illienel.blog.cz - "Illienel": Pocity veršem i neveršem, myšlenky, příběhy, povídky a drabble z žánru fantasy i fanfiction, fotografie, úvahy, články pro povzbuzení či inspiraci (Vše od A do Z, Amatérská tvorba)

krik-prazdnych-sten.blog.cz - "Ellis": úvahy, názory, komentáře, básničky, fotky (Myšlenky a názory)

mychaoticmind.blog.cz - "Larry": Témata týdne, úvahy, recenze, jiné psaní (Myšlenky a názory, Recenze)

phoenix.blog.cz - "Vikomt": grafika - layouty, avatar + button templates, brushe, patterny, textury, avatary, deník, názory, tvorba (Grafika, Deníky, Myšlenky a názory)

scratilove.blog.cz - "Scrat": Povídky, Fanfiction, Poezie, Myšlenky a názory, fotky (Seriály, Amatérská tvorba, Fanfiction, Poezie, Myšlenky a názory)

taborta-chronicles.blog.cz - "Shayla": Moje tvorba, fotky, postřehy ze života, komiks, povídky, návody (Deníky a deníčky, Myšlenky a názory, Fotografie, Grafická tvorba, Fanfiction, Výtvarné umění)

zijemhudbou.blog.cz - "Em-ily": názory,recepty,knihy,fotky,hudba (Myšlenky a názory)

zivot-jednoho-harrise.blog.cz - "Sonča": Život s trochu jiným "mazlíčkem" sokolem (Deníky, Zvířecí blogy)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama