Chybí zde Váš oblíbený blog? PŘIDEJ HO!!

Sháním, hledám, přijímám...

14. května 2014 v 22:19 | Amaran |  Články pro vás
Vážení,

chcete naprosto nevděčnou práci? Něco, co vám bude okrádat čas? Úkoly, které vám budou lést krkem, protože za to nedostanete ani špetku pochvali?

Odpověděli jste ANO!?

pak můžete číst dál, protože přesně taková je práce, zde na našem katalogu - namáhavá, nevděčná, zoufalá s minimem vděčnosti.Nějak na to moc nemám to tu vše dělat sama. Je toho moc. Pokud však mi toužíte pomoci, budu vám velice vděčná. A koho to vlastně hledám?

Předem bych požadovala někoho, kdo má s blogem již zkušenosti a bloguje minimálně pár měsíců. Někdo, koho to baví, bere to jako koníček a patří již mezi ty, co tomu rozumí a teprve nezkoumámá jednotlivé funkce. Také příliš mladí blogeři by to měli se mnou těžké. Ráda bych, aby tento blog měl nějakou úroveň.


Pokud zde budete, ale začne vás tlačit škola, čas, rodinné problémy..., ihned mi to oznamte. Pokud o vás neuslyším či neuvidím nějakou akci déle jak měsíc, automaticky vás odstraňuji z kolektivu. Jde o to, že když od vás něco potřebuji, nehnu se z místa, odmítám již čekat do nekonečna a posílat vám maily, zda hodláte pracovat či ne. Jen pro pořádek.

_________________________________________________________________________________
Do kterých skupin hledám?
  • Měsíční kontrola - vaším úkolem bude vždy jednou za měsíc zkontrolovat všechny blogy, zda nejsou zrušené, pozastavené, ukončené či naopak opět aktivní. Pokud vás bude víc, můžete si práci rozdělit podle kategorií.
  • Zařazování blogů - budete zařazovat přihlášené blogy do kategorií podle předem daného systému. Přidávat můžete i své oblíbené či náhodně objevené blogy.
  • Hledání zajímavých blogů - pokud chcete něco jednoduššího a nechcete zasahovat do chodu tohoto blogu, můžete vyhledávat a posílat mi zajímavé blogy na mail. Doporušuji začít vždy s těmi, které bezproblémů dokážete zařadit a popsat je
  • Korektura článků - vaším úkolem bude kontrolovat správnost češtiny nebo slovenštiny, hledat a odstranit chyby v článcích. Proč? Někdo nemusí mít českou klávesnici, někomu blbne a jiný zase píše tak rychle, že mu je jedno jestli napíše mně / mě.
  • Ankety - jednalo by se o vymýšlení anket na určité téma, napsat na problematiku určitý názor a sledovat vývoj
  • Rozhovory - Jednalo by se o rozhovory s přihlášenými blogery. Něco o nich a jejich blogu.
______________________________________________________________________________________________________
Pokud však stále chcete pomoci vytvořit blog, který rozdělí blogy na blog.cz, pošlete mail nebo napište komentář v této podobě:
Přezdívka
Váš blog
Jak dlouho blogujete
Proč se chcete stát součástí našeho kolektivu
Co zde chcete dělat za funkci
Kontakt na vás (mail pokud píšete z jiného, ICQ, Skype a v nejhorším případě FB)
Vaše dodatečné otázky

Mail: Katalognablog@seznam.cz

Přesné informace dostanete, až po zaslání vaší přihlášky, nebo se můžete ptát v komentářích.

Těším se na vaše přihlášky.

AMARAN

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama